To co było, jest i będzie.

Przełom roku zawsze jest specyficznym okresem. Koniec jednego, początek czegoś całkiem nowego. Wiele postanowień, dużo obietnic i jeszcze więcej nadziei związanej z osiągnięciem zamierzonych celów. To także czas podsumowań, ocen i wniosków, dzięki którym śmielej wchodzimy w ten kolejny rok.

2018 rokiem realizacji!

W firmie, reklamie, a także i w życiu – wszędzie jest dokładnie tak samo. Liczymy, sprawdzamy, wyciągamy wnioski, głównie po to by zaplanować kolejny rok. Rok 2018 będzie właśnie czasem na realizacje tego, co z jakiś przyczyn odłożyliśmy na później.

Stajemy się odważniejsi, w promocji siebie i swojej firmy. Posuwamy się do coraz śmielszych poczynań. Przestajemy myśleć szablonowo, wychodzimy poza schemat, chcąc zaskoczyć innych, a także i siebie.

  • Jeśli przez długi czas zastanawiałeś się nad tworzeniem kanału na YT, czekając na „odpowiedni” moment, to wiedz, że zastanowiłeś się już wystarczająco długo. Przejdź do działania!
  • Jeśli myślałeś nad założeniem bloga, lecz wiecznie brakowało Ci wytrwałości, uwierz, już nie ma na co czekać. Codziennie powstaje kilka nowych blogów w sieci, tysiące nowych tematów, miliony przemyśleń i jeszcze więcej odbiorców czekających już tylko na Ciebie. Ale o czym właściwie miałbyś pisać? O sobie? Swojej pasji? A może po prostu o swojej firmie? Pamiętaj, że to co chcesz zaoferować, musi być prawdziwe.

Rok prawdziwych i szczerych komunikatów

Dużo mówi się o trendach w reklamie w 2018r. Na pewno będziemy doceniać szczere i prawdziwe komunikaty, wyróżniające się na tle konkurencji swoją autentycznością. Odbiorcy są mocno wyczuleni na kreowanie świata idealnego. Jedynie tworzenie prostego i prawdziwego przekazu pozwoli zjednać sobie fanów.

Ważne będzie to, co dzieje się w danym momencie, czyli aktualność przekazu. Obecnie treści publikowane w serwisach społecznościowych żyją tylko przez chwilę. Na tyle krótko, że muszą być naprawdę dobre by były skuteczne i zauważone.

Dlaczego nie mówię o ogólnej obecności w sieci?
Bo to już stało się podstawą w mijającym roku. Nadchodzący rok nie będzie skupiał się na udowadnianiu jakie to ważne, ale na jakości tego bycia.

Jeśli kiedyś planowałeś zrobić odważny krok naprzód, nadchodzący nowy rok będzie do tego najlepszą okazją!

Starsi o doświadczenia, silniejsi o wydarzenia.

Jako, że mamy czas podsumowań to i my śmiało możemy powiedzieć, że ten rok był dla nas wyjątkowy. Ogrom ciekawych projektów, mnóstwo pełnych energii i chęci do działania ludzi, a także jeszcze więcej firm, dla których rozwój jest najważniejszy. To bardzo budujące! To dzięki Wam ten rok był tak kreatywny!

Przyczyniliśmy się do powstania wielu stron i sklepów internetowych. Napisaliśmy mnóstwo tekstów blogowych, a dzięki komunikacji w social media mieliśmy okazję połączyć klientów z produktami i usługami jakich szukają!

Liczy się słowo jest starsze o rok, ale i bogatsze o każdą osobowość, z którą mieliśmy okazję się spotkać. Budują nas nie tylko projekty, zrealizowane zlecenia, ale i firmy oraz osoby, z którymi mamy przyjemność pracować. Dziękujemy i pamiętamy o każdym z Was! ?

P.S. Już tradycyjnie – dobre słowo od nas przyniesie listonosz! ?

Do bardzo długich poszukiwaniach nasz zespół poszerzył się o nowe, kreatywne głowy. Na ten czas, jedyny przedstawiciel płci męskiej w zespole – grafik, wytrzymał z nami i w dalszym ciągu otula nasze teksty i myśli niepowtarzalnym obrazem ? (Dziękujemy!). Nie obyło się bez strat, z którymi ciężko jest się pogodzić do dziś, ale każde takie doświadczenie umacnia nas i powoduje, że jesteśmy gotowi na jeszcze więcej!